top of page
Image by Green Chameleon

Okiem naszych uczniów 👀📚

Jeśli dalej nie jesteś przekonany/a co do wyboru najlepszego miejsca do nauki języka angielskiego, koniecznie przeczytaj opinie naszych uczniów! 👩🏻‍🎓👨🏻‍🎓

Mamy nadzieję, że pomogą Ci podjąć dobrą decyzję 😉

"Wszystkim, którzy naprawdę chcą nauczyć się języka angielskiego gorąco polecam tę szkołę. Zajęcia w małych grupach umożliwiają korzystanie z wiedzy w bardzo szerokim zakresie. Już po pół roku są widoczne efekty, co widać po ocenach w dzienniku szkolnym. Wiem to z własnego doświadczenia. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, z wykorzystaniem różnorodnych technik, co sprawia, że są interesujące i na każde następne spotkanie oczekuje się z niecierpliwością. Ogromną cierpliwością natomiast wykazują się wykładowcy. Są profesjonalni, bardzo sympatyczni i widać, że mają doświadczenie w tym, co robią. Nie sposób czegoś nie zrozumieć. Przy tym wszystkim naprawdę niewygórowana cena za kurs."

Aleksandra Raczyńska
 
(Grupa Intermediate – nastolatki)

"Jestem bardzo zadowolona z kursu autorskiego, stworzonego dla mnie przez lektorkę szkoły. Na wstępie zostałam zakwalifikowana na poziom dla osób średniozaawansowanych. Moim celem jest pogłębienie nauki języka angielskiego, szczególnie rozwijanie umiejętności słuchania i płynnego mówienia. Uważam, że profesjonalne i życzliwe podejście mojej nauczycielki sprawiło, że dobrze radzę sobie w zadaniach testowych, nie krępuje się mówić na różne tematy, nawet z pomyłkami. Dowiedziałam się nieco więcej o kulturze i historii Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Polecam Focus English School swoim znajomym tak osobom dorosłym, jak i dzieciom."

Jana Szenk
 
(Kurs autorski, Kurs Medical English – dorośli)

"Szkoła, w której stosowane są różnorodne metody doskonalenia znajomości języka. Duże zaangażowanie lektora oraz indywidualne podejście do ucznia. Małe grupy sprzyjają nauce. Lektor koncentruje się na rozwijaniu u ucznia umiejętności budowania wypowiedzi (pisemnej i ustnej), jednocześnie wyjaśniając w sposób przystępny zagadnienia gramatyczne. Atmosfera na zajęciach motywuje do nauki. Polecam!"

Małgorzata Czyżowska
 
(Grupa Intermediate – dorośli, Kurs Business English)

"Od dwóch lat chodzę wraz z trójką naszych dzieci na zajęcia w szkole. Moim zdaniem poziom zajęć jest bardzo wysoki, grupy dobrze dobrane pod względem poziomu uczestników i małe, a kontakt z władzami szkoły oceniam jako więcej niż zadowalający. Polecam gorąco."

Jakub Polanowski
 
(Grupa Pre-Intermediate – dorośli, Grupa Kids 1, Kids 2, Teens 1)

bottom of page